ÚSTŘEDNÍ VYTÁPĚNÍ A SANITNÍ INSTALACE

 

PETR KNOB A SYNOVÉ

 

Servis, obsluha a montáž ústředního topeníStarosti o teplo Vašeho domova či kanceláře přenechte nám.Jsme malá firma s širokým rozsahem
      Naší hlavní náplní je údržba a obsluha plynových kotelen a výměníkových stanic, ale máme na starosti i malá zařízení, dokonce i kanceláře s etážovým topením a závěsným kotlem.

 

Jsme rodinná firma

    Jako jsou rodiny herecké, právnické či lékařské, u nás se dědí zkušenosti z oblasti TOPENÍ, TOPENÁŘSTVÍ a INSTALACE. Z této tradice vyplývá i rozsah naší činnosti. Zabýváme se nejen montáží nových plynových kotelen, výměníkových stanic a dalších tepelných zařízení, ale hlavně jejich obsluhou, údržbou a servisem.

 

 

Co umíme  

    Na tomto místě asi každý očekává výčet všech služeb, které zajišťujeme. Zkusíme to jinak. Představíme Vám popis katastrofického scénáře, který občas zažil asi každý z nás.
      Máte na starosti tepelný systém Vašeho domu nebo kanceláře... máte velkou spotřebu paliva a přesto vám mrznou palce u nohou... Platíte nespolehlivého topiče a.... neustále voláte servisní firmu kvůli poruše kotle, jinou firmu zase na kapající ventil a známého instalatéra na .......
      

    My jsme tady proto, abyste nic z tohoto již nezažili nebo abyste problémy poznali v minimální formě a mohli nás o nich informovat. Případě nutné potřeby držíme pohotovostní službu a to i mimo pracovní dny. Díky moderní technice jsme prakticky kdykoli k zastižení a schopní v případě havárie zasáhnout během velice krátké doby.

 

Kontakt na nás seženete zde  Kontaktní